Wizyty pacjentów w trybie pilnym

11
04
2020

Szanowni Państwo,
począwszy od dnia 14.04.2020, Stomatologia SUPER-DENT wznawia działalność leczniczą. W związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19 przyjmujemy Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk czy uraz. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa dotyczące przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

❗️Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi:❗️

REJESTRACJA WIZYT
☑️ Wizyty w placówce umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
☎️ 32 280 87 79 , 577 338 448

☑️Godziny funkcjonowania placówki są ustalane niestandardowo.

☑️ Zgłaszający problemy Pacjenci zostaną poproszeni o wypełnienie kwestionariusza epidemiologicznego, . W ankiecie znajduje się m.in. oświadczenie o niewystępowaniu u Pacjenta zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nieprzebywaniu przez Pacjenta na kwarantannie w związku z możliwością wystąpienia infekcji oraz braku objawów, które mogą sugerować zakażenie Pacjenta koronawirusem.
Na podstawie wywiadu z pacjentem po wstępnej ocenie problemu lekarz dentysta decyduje o dalszym toku postępowania i umawia termin Państwa wizyty.

PRZEBIEG WIZYTY:
Przyjeżdżając na planowaną wizytę, prosimy o nie wchodzenie do placówki i o pozostanie na zewnątrz Nasza obsługa zaprosi Państwa do środka, kiedy zespół będzie przygotowany do wizyty.

Prosimy o nie zabieranie na wizyty osób towarzyszących. Pacjenci będą przyjmowani tylko pojedynczo. W trakcie wizyty, na terenie placówki przebywa tylko jeden Pacjent.
Przed rozpoczęciem leczenia prosimy o podpis na wypełnionym kwestionariuszu epidemiologicznym.
Przed wejściem do gabinetu, prosimy Pacjentów o dezynfekcję rąk dostępnym w recepcji środkiem oraz wykonujemy bezdotykowy pomiar temperatury.

Jeśli nie ma przeciwwskazań wykonujemy ustalone leczenie.

Do naszego stałego cennika usług należy doliczyć koszty za dodatkowe środki bezpieczeństwa, procedurę przyjęcia i dezynfekcję gabinetu w kwocie od 50 zł do 100 zł w zależności od wykonanego zabiegu.

WAŻNA INFORMACJA❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️

Prosimy o rzetelne informacje w kwestionariuszu epidemiologicznym. Zatajenie kwarantanny, stanu podgorączkowego, kaszlu, czy innych wskazujących na chorobę objawów może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi i prawnymi. Działamy dla wspólnego dobra i prosimy Państwa o rozwagę.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności, licząc na Państwa zrozumienie, wsparcie i współpracę. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

☎️ 32 280 87 79 , 577 338 448
🏠 ul. Zabrzańska 65, Bytom
💻www.superdent.bytom.pl
📧 rejestracja@superdent.bytom.pl