Stomatologia estetyczna

08
02
2021
*️⃣🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷*️⃣
Stomatologia estetyczna cieszy się u nas ogromną popularnością spośród wybieranych przez Państwa dostępnych usług medycznych.
Z pewnością należy do nich zabieg licowania zębów. Pozwala on osiągnąć spektakularne efekty, mimo niewielkiej ingerencji w twarde tkanki zęba. Na zdjęciach zamieszczonych poniżej, przedstawiamy metamorfozę zębów przednich przy użyciu w/w techniki.
Licówki kompozytowe wykonane są z tego samego tworzywa, którego używa się do uzupełnienia ubytków w zębach. Kompozyty, z których wykonane są licówki, są dość trwałe, można je dobrać idealnie pod względem koloru do odcienia naturalnych zębów.
U naszej pacjentki oprócz licowania górnych zębów, wykonaliśmy zabieg skalingu i polishingu (usunięcie kamienia nazębnego, osadów i przebarwień) oraz gingiwektomię, czyli plastykę dziąsła, które narosło na ząb. Taki efekt obejmował 3 wizyty w naszym gabinecie.
▶️ STOMATOLOGIA SUPER–DENT ◀️ to zespół lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych o wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu klinicznym.
Zapraszamy do nas po piękny uśmiech❗❗
Uśmiechnij się! 😀🥰